KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 16635030

nr 1663 5030

Hjalmar Falk

(1856-1938), Sverige

2 st, Karlshamns surbrunn samt Karlshamns rådhus. Signerad. Akvareller, yttermått inklusive ram: 51x80 cm

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 2 december 2024
kl 18:44:11

2/12 17:53:00 1      Vinnande bud

Hjalmar Falk

Läs mer om Hjalmar Falk